Odalarımız

İKİ KİŞİLİK İKİZ YATAKLI ODA

Twin odalarımız, 20 metre kare genişliğinde, tek kişi veya iki kişinin konaklayabileceği büyüklükte geniş iki ayrı yataktan oluşan konforlu odalardır. Konaklamanız sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüş önceden temin edilmiştir. Oda tasarımı ve dizaynı konforlu konaklamanız için idealdir.

TEK KİŞİLİK EKONOMİK ODA

Tek kişilik Ekonomik odalarımız 8 metre kare büyüklüğünde tek kişinin rahatça konaklayabileceği single yataktan oluşan odalarımızdır.Yüz ölçümü olarak minimal bir

TEK KİŞİLİK EKO PLUS ODA

Tek kişilik Eko Plus odalarımız 15 metre kare büyüklüğünde, tek kişinin rahatça konaklayabileceği single + yatak oluşan odalarımızdır.Tek misafirlerimizin ağırlıklı tercih ettiği bu oda tipimiz rahat bir tasarıma sahip olup, çalışma masası ve makyaj aynası içermektedir.Bu oda tipimiz donanımsal olarak diğer bütün odalarımız ile aynı özelliklere sahiptir.

TEK KİŞİLİK STANDART DOUBLE YATAKLI ODA

Tek kişilik standart odalarımız, 20 metre kare genişliğinde tek kişi veya 2 kişinin konaklayabileceği büyüklükte geniş yataklı konforlu odalardır. Konaklamanız sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüş önceden temin edilmiştir. Oda tasarımı ve dizaynı konforlu konaklamanız için idealdir.

ÇİFT KİŞİLİK STANDART ODA

Çift kişilik standart odalarımız, 20 metre kare genişliğinde tek kişi veya 2 kişinin konaklayabileceği büyüklükte geniş yataklı konforlu odalardır. Konaklamanız sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüş önceden temin edilmiştir. Oda tasarımı ve dizaynı konforlu konaklamanız için idealdir.

AİLE ODA (FAMILY)

Bu oda tipimiz 25 metre kare büyüklüğünde olup, 3 kişilik bir ailenin rahatça konaklayabileceği alana ve donanıma sahiptir. İstenildiği takdirde ek yatak seçenekleri ile konaklama kişi sayısı arttırılabilir.

ÜÇ KİŞİLİK ODA (TRIPLE)

Bu oda tipimiz 25 metre kare büyüklüğünde olup, 3 kişilik bir grubun rahatça konaklayabileceği alana ve donanıma sahiptir. Ağırlıklı şirket misafirlerimizin tercih ettiği bu oda tipimizde konaklamanız sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüş önceden temin edilmiştir. Oda tasarımı ve dizaynı konforlu konaklamanız için idealdir. İstenildiği takdirde ek yatak seçenekleri ile konaklama kişi sayısı arttırılabilir.